Od partnerů

DO ROCKOPERY PRAHA NA OIDIPA TYRANA S 30% SLEVOU

RockOpera, první divadlo pro rockery, vás zve na představení Oidipus Tyranus 23. ledna 2018. Držitelé VIP ROCK&POP karet mají exkluzivní možnost pořídit si po dvou vstupenkách s 30% slevou.

Inscenace Oidipus Tyranus hudebníka a producenta Milana Steigerwalda a libretistky Pavly Forest byla v prostorách RockOpery Praha uvedena již v roce 2010 a stále si drží svou popularitu, úroveň a jedinečnou atmosféru. Aktuálně v tomto hudebně dramatickém díle můžete vidět Honzu Toužimského v titulní roli Oidipa, krále thébského, Lukáše Písaříka nebo Kamila Střihavku jako Apollóna či Žántí nebo Lindu Fait jako Antigonu.

Společně s dalšími postavami se rozvíjí temný příběh o nevyhnutelném lidském osudu, který vznikl na motivy Sofoklovy tragédie. Ani zde nechybí boj proti krvesmilstvu, otcovražda nebo fatální důsledky nabyté pýchy. Viktor Dyk, jenž v této rockové opeře ztvárňuje Oidipova švagra Kreonta, potvrzuje aktuálnost příběhu: „Už je to opravdu pěkná řádka let, co jsme inscenaci Oidipus Tyranus poprvé hráli, ale i po letech mě ten strhující a živelný příběh nepřestává bavit.“ Na Oidipa Tyrana pak navazuje inscenace 7 proti Thébám, již má RockOpera Praha rovněž v repertoáru.

Spolehlivé pěvecké a herecké výkony doplňuje rocková až metalová hudba, pečlivě připravená choreografie a propracované masky a kostýmy, diváky čeká i ohnivá show.


RockOpera, první divadlo pro rockery, vás zve na představení Oidipus Tyranus 23. ledna 2018. Držitelé VIP ROCK&POP karet mají exkluzivní možnost pořídit si po dvou vstupenkách s 30% slevou. Stačí vyplnit následující formulář:


 

Už jste na Oidipovi Tyranovi byli? Nezapomeňte, že VIP ROCK&POP mají 30% slevu i na merchandise RockOpery Praha.