Od nás

DOGA OSLAVÍ TŘICÍTKU I S VIP ROCK&POPU

UKONČENO

Česká hard-rocková stálice, kapela DOGA, vyjela na jarní turné s novou deskou Hard Werk. A nejde o ledajaké turné, ale rovnou o výroční, DOGA totiž v jeho průběhu oslaví třicet let na české scéně. A chce, aby naši předplatitelé byli u toho! Na každý termín máme k dispozici 10 volných vstupenek a rozdáme je držitelům VIP Rock&Pop karet stylem “kdo dřív přijde, ten dřív bere.”

Hard Werk je už desátou studiovou deskou kapely DOGA a kromě rockových hitů obsahuje i jeden bonus, na němž si s frontmanem Romanem „Izzim“ Izaiášem zazpívala i Marta Jandová. Stylově se drží v mezích toho, co od kapely její příznivci očekávají, ale to neznamená, že by se od předchozí tvorby neodlišovala: „V minulosti jsme zkoušeli použít i nějaké samply a podobné experimenty, ale zjistili jsme, že naši posluchači jsou na tyto novinky hákliví. V podstatě neměníme to, co děláme, ačkoliv zvuk i kapela se vyvíjejí. Tím pádem desky nikdy nemohou být zcela stejné. Samozřejmě zachováváme rozložení na rychlejší pecky, pomalejší a občas nějakou akustickou, protože hrajeme i unplugged koncerty,“ řekl Izzi v rozhovoru, který najdete v březnovém čísle Rock&Popu.

Formace z ní už vypustila singl Fabrika rock’n’rollu, k němuž natočila i klip z prostředí Třineckých železáren, kde natáčela za nonstop provozu, dokonce zapojila i tamní brusiče.

Teď je však prioritou DOGY turné, jak Izzi doplňuje: „Máme novou scénu, budeme hrát největší hity z celé naší kariéry plus pecky z nové desky. Hosty na turné budou kapely Komunál a Booters.“


Hard Werk tour 2018 – 30 let kapely DOGA pokračuje v uvedených městech. Na všechna z nich máme k dispozici pro prvních 10 nejrychlejších po jedné vstupence zdarma, tak buďte ve střehu, odkazy na lístky budou přibývat!

16. 3. 2018 ……….. Most, KD Medúza VOLNÉ VSTUPENKY PRO VIP ZDE

17. 3. 2018 ……….. Mrákov, KD Mrákov VOLNÉ VSTUPENKY PRO VIP ZDE

23. 3. 2018 ……….. Česká Lípa, KD Crystal

29. 3. 2018 ……….. Krnov, Klub Kofola

31. 3. 2018 ……….. Rožmitál pod Třemšínem, Společenské Centrum

5. 4. 2018 ………… Praha, KD Ládví VOLNÉ VSTUPENKY PRO VIP ZDE

7. 4. 2018 ………… Zábřeh na Moravě, KD Zábřeh VOLNÉ VSTUPENKY PRO VIP ZDE

12. 4. 2018 ……….. Brno, KD Semilasso VOLNÉ VSTUPENKY PRO VIP ZDE

13. 4. 2018 ……….. Pardubice, Klub Žlutý pes VOLNÉ VSTUPENKY PRO VIP ZDE

14. 4. 2018 ……….. Žďár nad Sázavou, KD Žďár   VOLNÉ VSTUPENKY PRO VIP ZDE

Nejste v našem VIP programu a chtěli byste čerpat jeho výhody? Podrobnosti naleznete ZDE.