Od nás

DYMYTRY 15 LET POD MASKOU A S NADĚJÍ

Kapela Dymytry má na svých webových stránkách slogan, který říká:

DĚLÁME MUZIKU, CO MILUJEME 
A MILUJEME MUZIKU, CO DĚLÁME. 
DĚLÁME JI TAK POCTIVĚ, JAK JEN TO UMÍME 
A JINAK JI DĚLAT NECHCEME.
CHCEME SE BAVIT A CHCEME BAVIT SVOJE FANOUŠKY,
SVOJI MILOVANOU DYMYTRY RODINU.

A opravdu si pro svou Dymytry rodinu připravila velkolepé oslavy svých patnáctin. Vydala nový klip na skladbu S nadějí jako předzvěst oslavného turné s názvem 15 let pod maskou.

Jarní narozeninové turné odstartuje 10. února koncertem v Olomouci a skončí 16. května v Brně. Na prvních sedmi koncertech Dymytry doprovodí německá kapela Hämatom, v rámci celého turné pak zahrají před Dymytry brněnští Jerem.I.

Součástí šňůry bude i velkolepý a unikátní koncert v pražské Malé sportovní hale 23. března, který dostal od oblíbené maskované skupiny dokonce i jméno: „Vrcholem jara bude náš koncert v Malé sportovní hale v Praze, kde předvedeme největší show v dosavadní historii kapely. Pražský koncert bude ojedinělý, bude to skutečně monstrózní záležitost, která jinde nebude k vidění, proto jsme ho pojmenovali Monstrum,“ vysvětluje kapelník Jiří „Dymo“ Urban.

Podívejte se na oficiální stránky Dymytry pro více informací, mají tam několik článků o turné i prvním samostatném halovém koncertě.


Pro předplatitele časopisu ROCK&POP máme 20 vstupenek na pražský koncert, který už je dva měsíce beznadějně vyprodaný. Rozdáváme je formou „kdo dřív přijde, ten dřív mele“ právě TEĎ A TADY.

Nejste VIP? Podrobnosti naleznete ZDE.