ČASOPIS Od nás

Časopis Rock&Pop na tabletu, telefonu či počítači

Hudební časopis Rock&Pop je na trhu už od května 1990. Pro hudební fanoušky ale i pravidelné odběratele nově přináší i možnost digitálního Rock&Pop časopisu.

Ten je určen pro všechny, kteří by si rádi početli kdykoliv a kdekoliv na svém chytrém zařízení nebo počítači. „Přestože jsou stále tisíce čtenářů, kteří stejně jako já rádi listují stránkami skutečnými, vyhověli jsme i těm čtenářům, již si píšou o prohlížeče virtuální. Digitální svět je neúprosný, a protože jdeme s dobou obsahem, je třeba držet krok i formou,“ říká k novince šéfredaktorka Rock&Popu Martina Jablanovská.

I předplatitelé digitální verze časopisu získají některé VIP výhody Rock&Pop, jíž už využívají roční odběratelé klasického papírového vydání. VIP členství čítá řadu výhod, které jsou představeny na speciálním webu extra.rockandpop.cz. Patří mezi ně celoroční sleva na představení RockOpery Praha, volné vstupy a slevy na koncerty, turné vybraných kapel a exkluzivní soutěže přímo od časopisu nebo ve spolupráci s jeho partnery.

Únorové číslo je k nahlédnutí zde. Rock&Pop připravil pro předplatitele digitální verze od březnového vydání i to lednové jako dárek, takže budou mít k dispozici celý prozatímní ročník 2018.

Elektronické předplatné stojí 720 Kč na rok a lze jej objednat v e-shopu Rock&Popu. Vzhledem ke klasickému předplatnému, které je v nabídce za 810 Kč, tak zájemci ušetří 90 Kč, což je cena jednoho tištěného časopisu.

Ukázka únorového čísla. Zalistujte si.

Pro režim celé obrazovky klikni v pravo dole na ikonu [ ] Fullscreen.

 
Ukázka vybraných titulek časopisu ROCK&POP.