ČASOPIS Od nás

Nový web

Dobrý den.

Tento rok náš časopis vychází už neuvěřitelných 30 let. Říkali jsme si, co poskytnout našim čtenářům, když jsme byli nuceni zrušit oslavy ve Foru Karlín.

Připravili jsme pro Vás něco, co by Vám nemělo ujít.
Nové webové stránky, které Vám nedají jen klasické info z oblasti hudby, ale také poskytnout trochu zábavy, kapelám potom skvělou možnost vlastní propagace.

Proto že jste si v minulosti zaregistrovali účet na extra.rockandpop.cz máme pro vás pár informací:

Vaše profily z extra.rockandpop.cz jsme přesunuli na nový web rockandpop.eu. Váš profil na extra.rockandpop.cz bude fungovat do 1.4. 2021. Nyní si můžete aktivovat Váš přístup na rockandpop.eu.

Jak na to?

  • běžte na web rockandpop.eu na stránku pro zapomenuté heslo ZDE
  • napište e-mail, pod kterým u nás máte vedený profil na extra.rockandpop.cz
  • požádejte o tajný kód a pokračujte podle pokynů

Na nový web jsme přesunuli pouze základní informace a to Jméno, přihlašovací jméno a e-mail. Další osobní informace zůstávají u nás na extra.rockandpop.cz, a po 1.3. 2021 budou z tohoto webu vymazány.

Je tedy na Vás, jaké informace si doplníte u profilu na novém webu rockandpop.eu.

V případě že si nebudete vědět rady nebo svůj profil na novém webu nenajdete nebo si ho přejete zrušit. Napište na podpora@rockandpop.cz nebo zavolejte na 725 511 451.

Z přáním hezké zábavy, Tým ROCK&POP.

PS: Je možné že vám budou chodit maily z nového webu. Předem se omlouváme ale bude to nutné ohledně nastavení vašeho přístupu k omezenému obsahu. Tento obsah bude určen pouze vám.