Soutěž

Legendární Roger Waters v Praze. Soutěž o 2 vstupenky do O2 arény

UKONČENO

Legendární Roger Waters, jehož repertoár tvoří mimo jiné hity domovské skupiny Pink Floyd, se zastaví hned dvakrát v pražské O2 aréně v rámci US+THEM tour. My máme k dispozici od společnosti LIVE NATION lístky na termín 28. dubna 2018. Vstupenky jsou na stání, tedy dohromady v hodnotě 3380 Kč. Nabízíme je vám, našim předplatitelům, v soutěži.

„Na turné představíme zcela novou show,“ řekl Roger Waters. „Bude to směs skladeb z mé dlouhé hudební kariéry, písničky z období s Pink Floyd a některé mé nové věcí. Pravděpodobně 80% z toho bude starý materiál a 20% pak nový, ale vše bude spojeno obecným tématem. Bude to skvělá show, to vám slibuji. Bude to velkolepé, tak jako v případě všech mých předešlých show,“ láká návštěvníky Waters, jehož koncert v Praze 27. dubna 2018 je vyprodaný, a tak pořadatelé přidali ještě sobotní termín, na nějž vás dostaneme.

Chcete slyšet hity jako Wish You Were Here, The Wall, Animals či Dark Side of the Moon nebo nové skladby z Watersovy sólové desky Is This the Life We Really Want, jež vyšla minulý rok a byla nadšeně přijata kritikou?

Napište nám, z jakého alba pochází píseň Us and Them, podle níž bylo celé turné pojmenováno. Odpovědi pište do komentářů na našem Facebooku pod tímto příspěvkem.

Soutěž je určena pouze předplatitelům Rock&Popu, tedy držitelům VIP Rock&Pop karet.


Nejste VIP? Zjistěte více o předplatitelském programu ZDE.