Soutěž

Proudloužený červencový víkend s Rock for People. Soutěž o 2 vstupenky

Další ročník královéhradeckého festivalu Rock for People se uskuteční mezi 4. a 6. červencem 2018 s tím, že 3. července proběhne již tradiční Večírek pro nedočkavé. My máme 2 celofestivalové vstupenky a dáme je tomu předplatiteli Rock&Popu, který si je vysoutěží!

Večírku pro nedočkavé budou kralovat živelní Mydy Rabycad, spolu to s nimi rozjedou indie rockeři I Love You Honey Bunny nebo rockoví Th!s. V dalších dnech se návštěvníci Rock for People mohou těšit například na legendární The Prodigy, špičky britské indie rockové scény The Kooks a The Vaccines, hvězdnou Sigmu, opěvované americké rockery Skillet, dánskou heavymetalovou stálici Volbeat, nespoutané Beatsteaks či hrdinu jednoho z nejpozoruhodnějších příběhů historie moderní hudby „Sugar Mana“ Rodrigueze. K tomu přidejme Marmozets, Stick To Your Guns, Sick Puppies, Alberta Hammonda Jr., Blossoms a další bez mála stovku jmen.

Chcete být u toho? Napište nám, v jakém městě se dříve festival konal, než se přesunul na letiště v Hradci Králové.

Odpovědi nám pište do komentářů na našem Facebooku pod tímto příspěvkem. Výherce se bude muset prokázat jménem a číslem své předplatitelské Rock&Pop karty.

Foto: Petr Klapper


Nejste VIP? Zjistěte více ZDE.