Soutěž

Soutěž o 2 vstupenky na Bardo Thödol v Rockopeře Praha 5. 2. 2019

Nenechte si ujít představení Bardo Thödol v RockOpeře PrahaRepríza 5. února 2019 od 19:00 bude navíc spojena s oslavami tibetského Nového roku – Losar. Zapojte se do soutěže a vyhrajte 2 vstupenky na tento termín!

Aktivní účast publika, mystická atmosféra, souhra tvrdé rockové kapely, ethnických nástrojů a symfonického orchestru, hlasy rockových i operních zpěváků – to vše provede v rockopeře Bardo Thödol hříšného hrdinu tajemným světem Barda k novému, šťastnému zrození do světa rocku. „Tibetská kniha mrtvých, na jejímž základě jsme Bardo Thödol zpracovali, je svým způsobem horor a strašidelný zámek, protože se v ní objevují různá zjevení, hněvivá božstva, Pán smrti a pokojná božstva. Jako v nějaké pohádce. Dnes se to blíží například k počítačové hře. Téma mi přijde hodně zajímavé a do metalu velmi vhodné, protože je velmi vyostřené. Než se v knize duše dostane, kam má, musí projít neuvěřitelnými věcmi,“ říká autor Milan Steigerwald.

5. února 2019 se navíc můžete těšit na oslavu tibetského Nového roku – průvodní slovo Dr. Zuzany Ondomišiové, ukázky z filmů V. Poltikoviče, čínskou kaligrafickou performanci Jiřího Straky a mnoho dalších tematických aktivit. Novorčoní přípitek nebude chybět!

Pokud byste se rádi představení zúčastnili, odpovězte na následující otázku:

Kteří dva lidí podle Milana Steigerwalda umí v tuzemsku tibetsky? (Po přečtení tohoto rozhovoru vám bude odpověď jasnější.)

Odpovědi nám pište do komentářů na náš Facebook pod tento příspěvek. Výherce si bude muset vstupenky vyzvednout vzhledem k datu konání akce osobně v Praze.