Soutěž

Soutěž o 2 vstupenky na festival Mighty Sounds pro VIP

UKONČENO

Žánrový festival Mighty Sounds připravuje už čtrnáctý ročník. Třídenní svátek všech milovníků rock’n’rollu, punku, ska, reggae, rockabilly, hardcoru a dalších spřízněných žánrů proběhne 13. až 15. července 2018 v Táboře na letišti Čápův dvůr. Pokud jste součástí našeho VIP programu, máme skvělou zprávu. Všichni předplatitelé si mohou zasoutěžit o 2 vstupenky na tento festival. Aktuální cena lístku v předprodeji je 1550 Kč, takže výhra v hodnotě 3100 Kč a tři dny zážitků k tomu vás určitě potěší.

Do Tábora letos přijedou punkrockové hvězdy Anti-Flag i severští králové garage rock’n’rollu Royal Republic. Folk punk dovezou The Rumjacks a reggae show předvedou legendární Inner Circle. Dále vystoupí Talco, Dub FX, Booze & Glory, The Bronx, The Dreadnoughts a celá řada dalších zahraničních interpretů. Z českých kapel pak jmenujme Pipes and Pints, Fast Food Orchestra nebo Totální nasazení.

I letos je festival nabitý také další produkcí v podobě DJ setů, alternativního divadla, sportovních aktivit a dalšího doprovodného programu. Po loňském úspěchu nebudou chybět ani akustické sety na Black Coffee Stage.

Nechcete na Mighty Sounds chybět? Napište nám na náš Facebook do komentářů pod tento příspěvek, jak se jmenuje poslední deska punkrockerů Anti-Flag.


Nejste VIP? Zjistěte více ZDE.