Soutěž

Soutěž o 2 vstupenky na festival Rock for People

UKONČENO

Festivalpark Hradec Králové ožije oblíbeným festivalem Rock for People. Pro letošní ročník si pořadatelé přichystali opět zvučná jména a další přibývají. Rock for People proběhne od 4. do 6. července 2018 a my nabízíme našim předplatitelům možnost si zasoutěžit o 2 vstupenky.

The Prodigy, VolbeatThe Kooks, Marmozets, Skillet, Beatsteaks, In This Moment, Stick to Your Guns či na poslední chvíli potvrzení Touché Amoré. Ti všichni předvedou v hradeckém Festivalparku to nejlepší z toho, co dovedou. Nesmí chybět ani české kapely, vystoupí Hentai Corporation, Poletíme?, Tři sestry, Gaia Mesiah nebo Vypsaná Fixa. Několik pódií narvaných hudbou doplní festival Street Food Rocks, který má za cíl postarat se o chuťové pohárky návštěvníků. Doprovodný program bude rovněž bohatý, zahrne afterparty, vyhlídkové lety balónem nebo chill out zóny.

Léto bez Rock for People si nedokážeme představit. Pokud vy také nebo byste naopak chtěli atmosféru festivalu zažít poprvé, zapojte se do naší soutěže o 2 vstupenky na festival pro držitele VIP Rock&Pop karet. Soutěžní otázka zní:

Ve kterém roce se konal první ročník festivalu Rock For People?Odpovědi nám pište do komentářů na náš Facebook pod tímto příspěvkem.

Foto: Petr Klapper