Soutěž

Soutěž o 2 vstupenky na Judas Priest a Megadeth v Plzni

UKONČENO

Judas Priest se v rámci svého aktuálního turné vrátí ještě jednou do České republiky, kdy se společně s dalšími velikány, skupinou Megadeth, představí 12. června 2018 v plzeňské Home Monitoring Aréně. Máme k dispozici 2 vstupenky do soutěže.

Tato heavy metalová ikona působí na scéně už skoro čtyřicet let a její popularita stále stoupá. Od roku 2004, kdy se u nás po delší přestávce představili poprvé, k nám Judas Priest jezdí pravidelně – potěšili již fanoušky v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích a Liberci, nyní míří do Plzně. Zatím poslední studiové album Redeemer of Souls vydala kapela roce 2014 a právě absolvuje světové turné, v jehož rámci zahraje své největší hity. S sebou na turné vzali Megadeth. Tato kapela do dnešního dne vydala patnáct alb, s posledním titulem Dystopia se ozvala loni a určitě některé písně z něj představí i na plzeňském koncertu.

Pokud byste chtěli na koncert zajít, napište nám jméno jediného člena Megadeth, který působí v kapele od jejího založení až dodnes. Odpověď nám napište do komentářů na náš Facebook pod tímto příspěvkem.

Vzhledem k datu koncertu již vstupenky nestihneme poslat poštou, lístky tak bude nutné vyzvednout v našem Baru Rock&Pop Ondříčkova 29 v Praze.