Soutěž

Soutěž o 2 vstupenky na koncert Glenna Hughese pro VIP

UKONČENO

Glenn Hughes, bývalý zpěvák a baskytarista Deep Purple a současný frontman superskupiny Black Country Communion zavítá do pražského klubu Roxy 30. října 2018. Máme 2 vstupenky pro jednoho našeho předplatitele, které může vyhrát v následující soutěži.

V sedmdesátých letech vydal Hughes s legendárními rockery Deep Purple tři studiová alba – Burn, Stormbringer a Come Taste The Band, která patří k těm nejcennějším v rozsáhlé diskografii této kapely. Vzpomeňme na hity You Keep On Moving nebo Burn. Právě písně z těchto desek tvoří osu Hughesova koncertního playlistu. Hudebník po rozpadu Deep Purple vydal více než dvě desítky dalších sólových desek a dokonce natočil album s Black Sabbath. V roce 2009 založil spolu s kytaristou a zpěvákem Joe Bonamassou superskupinu Black Country Communion, jejíž poslední album nazvané BBC IV vyšlo v minulém roce.

V Praze Hughes slibuje více než dvouhodinovou show plnou skladeb Deep Purple. Ti, co byli v roce 2017 na koncertě v MeetFactory, tuší, že půjde opět o nezapomenutelný zážitek.

Pokud byste rádi zašli na koncert Glenna Hughese, napište nám do komentářů na náš Facebook pod tento příspěvek, jak se tomuto muzikantovi přezdívá.

Výherce se bude před převzetím výhry prokázat svou VIP Rock&Pop kartou.


Nejste VIP? Zjistěte více ZDE.