Soutěž

Soutěž o 2 vstupenky na plzeňský koncert The Dire Straits Experience 20. února

UKONČENO

Na plzeňský koncert The Dire Straits Experience už jsme jednoho z vás poslali, nyní je na čase dát tu možnost dalšímu z vás!

Už je to skoro čtyřicet let od doby, kdy svět poprvé slyšel píseň Sultans Of Swing, která jej uvedla do hudebního světa kapely Dire Straits. Odchod zpěváka Marka Knopflera v devadesátých letech Dire Straits paradoxně příliš neuškodil, jejich věhlas a počet prodaných nahrávek stále stoupal s tím, jak tuto britskou legendu objevovala mladá generace. Nebylo tedy divu, že kapela vstoupila v roce 2018 to Rock’n’rollové síně slávy.

Z jádra kapely zůstali už jen saxofonista Chris White a bubeník Chris Whitten, kteří se s dalšími muzikanty a zpěvákem Terencem Raisem, jenž je Knopflerovi stylově velmi podobný, v únoru vrací do České republiky pod hlavičkou projektu Objeví se v Praze, Hradci Králové a Plzni, kde zahrají 20. února. A právě na tento koncert může jeden z vás získat po dvou vstupenkách!

Více naleznete na facebookové události akce.

Chcete mít možnost slyšet naživo hity jako Sultans of Swing, Brothers in Arms, Walk of Life či Private Investigation?Odpovězte nám na soutěžní otázku:

Jak se jmenovalo první album Dire Straits a v jakém roce ho kapela vydala?

Odpovědi nám pište do komentářů na našem Facebooku pod tímto příspěvkem.