Soutěž

Soutěž o 2 vstupenky na pražský koncert Dave Matthews Band 27. března 2019

Dave Matthews Band je kapela, která získala i prestižní ocenění Grammy, prodala od svého založení více než dvacet čtyři milionů vstupenek na své koncerty a dohromady i třicet osm milionů CD a DVD nosičů. A právě na ni máme pro naše věrné předplatitele a držitele některého z VIP Rock&Pop plánu, 2 vstupenky na pražský koncert 27. března 2019 ve Foru Karlín.

Skupina má na svém kontě i mnoho hitů, mezi které patří například i What Would You Say, Too Much, Everyday, American Baby, Funny The Way It Is a Crash Into Me. Poslední zmiňovaný získal v nedávné době opětovnou popularitu, a to poté, co byla píseň použita pro dvě klíčové scény filmu Lady Bird z roku 2017,

Vydáním letošního desky se Dave Matthews Band stali první skupinou v historii, která má sedm po sobě jdoucích studiových alb debutujících na první příčce Billboard 200. Album získalo skvělé recenze v prestižních magazínech New York Times a Rolling Stone, které vypichují úžasnou hudební i náladovou pestrost nejen titulní písně, ale například i songů Here On Out či Black And Blue Bird.

O výjimečnosti této kapely se budeme moci přesvědčit již v 27. března 2019, kdy se Dave Matthews Band představí v prostorách pražského Fora Karlín.

Pokud jste předplatitelem Rock&Pop a rádi byste na tento koncert zavítali, zodpovězte následující otázku:

Jak se jmenuje poslední album Dave Matthews Band?

Odpovědi pište do komentářů na našem Facebooku pod tímto příspěvkem.

Vstupenky do soutěže věnovala agentura LiveNation.