Soutěž

Soutěž o 2 vstupenky na pražský koncert Johna Mayalla pro VIP

Britský bluesman John Mayall se 15. března 2019 po dvou letech vrátí do Prahy, tentokrát s novou deskou Nobody Told Me. Koncert proběhne ve Foru Karlín a celkově půjde o umělcovo poslední turné. Pokud máte některý z našich VIP plánů, tedy jste naším předplatitelem, je vám určena soutěž o 2 vstupenky.

„Od našeho posledního výletu již uběhl nějaký ten čas. Koncertování mi chybělo a rád bych, abyste věděli, že se počátkem roku 2019 vrátíme do Evropy. Jak asi víte, doprovodí mě talentovaná kytaristka Carolyn Wonderland, basista Greg Rzaba a bubeník Jay Davenport. Na novém albu hostuje několik mých oblíbených kytaristů. Asi je všechny znáte, chybět nebudou Joe Bonamassa, Carolyn Wonderland, Todd Rundgren, Larry McCray, Alex Lifeson a StevenVan Zant. Jsem velmi pyšný, že se všichni dobrovolně stali součástí mé poslední nahrávky, která dostala název Nobody Told Me. Takže se ještě jednou vydám i na cestu, abych dokázal, že blues je stále stejně silné jako kdykoliv předtím.

Pokud jste předplatitelem Rock&Pop a rádi byste na tento koncert 15. března 2019 zavítali, zodpovězte následující otázku:

Ke kolika letům si John Mayall nadělil toto turné?

Odpovědi pište do komentářů na našem Facebooku pod tímto příspěvkem.

Vstupenky do soutěže věnovala agentura LiveNation.