Soutěž

Soutěž o 2 vstupenky na Rock for People

UKONČENO

Jeden z nejoblíbenějších a nejstarších festivalů u nás, Rock for People, se bude konat mezi 4. a 6. červencem 2018 ve Festivalparku v Hradci Králové a půjde už o čtyřiadvacátý ročník. Pouze pro naše předplatitele jsme přichystali soutěž o 2 vstupenky.

Letos Rock for People nabídne například legendární The Prodigy, taneční afterparty Sigmy, dánskou heavymetalovou stálici Volbeat, americké rockery Skillet, špičku britské indie rockové scény The Kooks či na vrchol se deroucí Blossoms. Poprvé se českému publiku představí kapely Sick Puppies nebo Marmozets. Velkou událostí bude koncert hlavního hrdiny jednoho z nejpozoruhodnějších příběhů historie moderní hudby „Sugar Mana“ Rodrigueze. Do hradeckého Festivalparku také zamíří řada elitních hardcorových kapel v čele se Stick To Your Guns a Stray From The Path.

Pokud byste rádi zavítali na Rock for People a jste předplatitelem Rock&Popu, napište nám do komentářů pod tímto příspěvkem na našem Facebooku jméno kapely, jež se na festival vrátí po dvou letech a její poslední album nese název United States of Horror.

Výherce se bude muset prokázat jménem a číslem své VIP Rock&Pop karty.

Foto: Petr Klapper


Nejste VIP? Zjistěte více ZDE.