Soutěž

Soutěž o dvě celofestivalové vstupenky na Rock for People pro VIP

Festival Rock for People se bude konat na začátku prázdnin od 4. do 6. července na letišti v Hradci Králové. Letošní line-up láká například na kultovní Manic Streat Preachers, rockové drzouny Bring Me The Horizon, metalové legendy In Flames nebo jednu z nejlepších tanečních kapel Rudimental. Pro jednoho z našich předplatitelů máme přichystané 2 celofestivalové vstupenky jako výhru v soutěži.

Rock for People založili v Českém Brodě před čtvrtstoletím dva kamarádi, aby udělali festival zajímavých českých kapel pro přátele, sami s pár nadšenci stavěli i pódium z lešenářských trubek. Jak šel čas, stal se Rock for People festivalem s evropským a světovým renomé, vyznačujícím se objevnou dramaturgií, která si klade za cíl na královéhradeckém letišti představovat zajímavé, nadějné a neokoukané interprety, aniž by rezignovala na přítomnost prověřených velkých jmen historie i současnosti z české a světové hudební scény. Se základy pevně ukotvenými v rocku sleduje se zájmem nejrůznější stylové přesahy směrem k hardcoru, indie i elektronice.

Rock for People 2019
BRING ME THE HORIZON / MANIC STREET PREACHERS / RUDIMENTAL LIVE / FRANZ
FERDINAND / IN FLAMES / KODALINE / FLOGGING MOLLY / THE SUBWAYS / OUR
LAST NIGHT / THE AMITY AFFLICTION / YOU ME AT SIX / TOMM¥ €A$H / FRANK IERO
& THE FUTURE VIOLENTS / THE HU / SHVPES / PANJABI MC / TURNSTILE / IDLES /
NOTHING, NOWHERE / THE SCORE / SCARLXRD / HANDS LIKE HOUSES /
EISBRECHER / THE QUEMISTS / TOM GRENNAN / SWMRS / BAD OMENS / A MNOHO
DALŠÍCH

Více se dozvíte na www.rockforpeople.cz a na Facebookovém profilu festivalu.

Pokud chcete vstupenky vyhrát a máte některý z našich VIP Rock&Pop plánů, stačí zodpovědět následující otázku a mít štěstí:

Jaké kapely vystoupí na středečním Večírku pro nedočkavé?

Odpovědi nám pište do komentářů na náš Facebook pod tento příspěvek.