Soutěž

Soutěž o knihu Smrt na festivalu od GRADA Publishing.

Ve spolupráci s naším partnerem GRADA Publishing, jsme pro Vás připravili soutěž o knihu:

Vražda před zraky plného hlediště? Případ pro netypickou dvojici detektivů – policajtku a mystika.

Když charismatického frontmana skupiny Stigma Ethana Flynna zabije přímo na pódiu před 175 000 diváky elektrický výboj z  kytary, podezření padne na Tyrona, jeho výbušné a agresivní dvojče.

Vyšetřením vraždy je pověřen detektiv Vincent Caine a jeho partnerka Shanti Joyceová. Případ, který je svedl dohromady – mrtvá umělkyně nalezená ve skleněné kádi formaldehydu na vlastní vernisáži –, jim k Shantině zděšení přinesl u policie renomé nejpovolanější dvojice pro vyšetřování „ulítlých” zločinů v západní Anglii. Nesourodé duo vyšetřovatelů musí rozplést klubko chaotických výpovědí bodyguardů, milenek, zdrogovaných bedňáků a pochybných barmanek.

Stopy vedou od mystického kopce Glastonbury Tor do somersetské vesničky Kilton, od jasnovidců vykládajících tarot k tajemnému textu ztracené písně.

Dokáže Shanti se svým pragmatismem v kombinaci s Vincovou intuicí případ vyřešit? Je budoucnost největšího světového hudebního festivalu v ohrožení? A co se stane, když jsou dva profesionálové nuceni sdílet stan během horké letní noci?

Chcete, aby tato kniha zdobila místo ve Vaši knihovně, napište nám do komentářů na náš Facebook pod příspěvek se soutěží o knihu, na kterém festivalu se stala vražda před zraky plného hlediště, kterou musí rozklíčovat netypická dvojice detektivů – policajtky a mystika.

Když odpovíte správně a budete mít štěstí při losování, kniha je Vaše.

„GRADA Publishing je nakladatelství pro každého čtenáře, jeho práci,
zdraví i zábavu.“