Soutěž

Soutěž o Lemmyho autobiografii ve spolupráci s knihkupectvím Luxor

UKONČENO

V překladu Radka Šimka u nás vyšla pod hlavičkou nakladatelství BB art biografie Lemmyho Kilmistera, lídra legendární kapely Motörhead. Díky knihkupectví Luxor si o jeden výtisk můžete zasoutěžit!

U nás vyšla pod všeříkajícím názvem Motörhead, v originálním znění se honosí titulkem White Line Fever odkazujícím k jedné z několika písní této slavné kapely. První vydání Lemmyho autobiografie se dostalo na pulty obchodů už v roce 2002. Zpěvák v ní popisuje svou rock’n’rollovou kariéru doprovázenou alkoholem, amfetaminen a ženami, v jejímž rámci navždy změnil hity Ace of Spades, Bomber či Overkill tvář hudby. Navíc ji obohatil o nově vzniklý žánr – speed metal. Jeho kapela byla do roku 2015, kdy po Lemmyho smrti ukončila činnost, považována za jednu z nejhlučnějších hudebních těles na světě.

Díky knihkupectví Luxor, které se pyšní sedmadvaceti pobočkami a nejširším výběrem na trhu, může mít knihu jedna fanynka či jeden fanoušek Motörhead ve své knihovně. Stačí zodpovědět následující otázku:

Než v roce 1975 založil Ian „Lemmy“ Kilmister kult Motörhead, se Lemmy živil všelijak, například jako bedňák v kapele. Ve které? 

Odpovědi nám napište do komentářů našem Facebooku pod tímto příspěvkem.

Kdo knihu nevyhrál, může si ji pořídit na stránkách knihkupectví Luxor.