Soutěž

Soutěž o vstupenky na koncert Tonyi Graves a vstup na afterparty v rámci Slavonice Festu

Letní filmový a hudební festival Slavonice Fest se bude konat od 1. do 5. srpna 2018 v renesančním městě Slavonice a půjde už o pátý ročník. Diváky čekají zajímavé filmy a hudba napříč žánry i generacemi, jejichž výběr spojuje osoba hlavního dramaturga, zakladatele a organizátora festivalu, producenta a režiséra Ondřeje Trojana.

Letošní Slavonice Fest zahájí ve středu 1. srpna 2018 v letním kině Cinestar na slavonickém náměstí projekce legendárního muzikálu Vlasy. „Celý večer chceme pojmout jako poctu nedávno zesnulému režiséru Miloši Formanovi a svobodě, kterou pro nás svým dílem i životem reprezentuje,“ říká Trojan a dodává: „Plánujeme zahájení jako velký letní hippie mejdan, samozřejmě v dobovém oblečení, který bude po projekci pokračovat koncertem Tonyi Graves ve slavonickém Kulturáku.“

A právě na koncert Tonyi Graves 1. srpna 2018 a následnou afterparty v režii DJ. Dr. Peterky máme 2 vstupenky, jež věnujeme do soutěže.

Pokud byste je chtěli vyhrát, napište nám na náš Facebook pod tímto příspěvkem, kdo namluvil spot pro Slavonice Fest a v jaké kapele působí.

Obsáhlejší informace o celém programu Slavonice Festu na všechny dny najdete na www.slavonicefest.cz