Od nás

Volný vstup na Rock&Pop fest jako dárek od nás

Časopis Rock&Pop oslaví osmadvacáté narozeniny vlastním festivalem. Buďte u toho! Naši předplatitelé mají na tuto akci vstup zdarma a své kamarády mohou vzít s sebou s 50% slevou.

Rock&Pop Fest se uskuteční 19. května v Nymburce a půjde už o třetí ročník. Časopisu popřejí Fast Food Orchestra, v nové sestavě se předvede tuzemská stálice Krucipüsk, zahrají i slovenští rockeři The Paranoid nebo obnovení minus123minut se svou fúzí jazzu, blues, funky a world music. Do punkových vod přítomné vtáhnou legendární Plexis i Totální nasazení. Nebude chybět ani oblíbená skupina letních hudebních akcí, kapela Sto zvířat. Písničkář Pokáč si stejně jako předchozí jmenovaní zahraje na velké stagi. Na Unplugged stage se zase zabydlí Ptakustik, jenž přiveze rovněž svou prvotinu, vydařenou desku Jednoduché písně o složitém životě, a britský muzikant Justin Lavash, jenž se věnuje se vlastní autorské tvorbě mísící mimo folk i jazz a blues.

„Rock&Pop plní trafiky už osmadvacet let a ten nejlepší způsob, jak na to upozornit a jak se ještě více přiblížit našim čtenářům a třeba je i poznat osobně, je hudební festival. Proto jsme se rozhodli opět uspořádat náš vlastní a společně na Rock&Pop festu oslavit další rok úspěšného působení. Vstup zdarma pro předplatitele a sleva pro jejich kamarády je pak i vyjádřením díků za to, že nám stále zachovávají přízeň,“ přibližují pořadatelé myšlenku festivalu.

Rock&Pop Fest se bude konat 19. května na nymburském fotbalovém stadionu „Starý Polaban“. V areálu festivalu, který otevře své brány ve 13:00 hodin, bude možné přespání ve vlastním stanu na vyhrazeném nehlídaném místě.

Předprodej vstupenek je již spuštěn v síti Ticketstream. Do konce února je lze pořídit za sníženou cenu 290 Kč, od března za 350 Kč. Na místě bude možnost pořídit vstupenky za 450 Kč. Více na facebookové události nebo oficiálních internetových stránkách festivalu.


Držitelé VIP ROCK&POP karty mají možnost pořídit si vstupenky ZDARMA a pro své kamarády, známé, přátelé s 50% SLEVOU.

Více o dalších výhodách VIP programu najdete ZDE.