Soutěž

Soutěž o 2 vstupenky na Malého prince v RockOpeře Praha

UKONČENO
První rodinná rockopera. To je ve zkratce představení Malý princ v RockOpeře Praha. A my vám na něj nabízíme 2 vstupenky! Konkrétně na termín 18. března 2018 od 15:00. Zasoutěžte si o ně s námi.

Další z autorských adaptací literárního díla Antoina de Saint-Exupéryho si z něj vypůjčuje některé motivy. I v rockopeře libretistky Pavly Forest a hudebníka Milana Steigerwalda půjde o příběh letce, jenž  ztroskotá v poušti, kde se setká s Malým princem, který po něm chce, aby mu nakreslil beránka. V Malém princi se divák stává součástí představení, navíc je určen i dětem, proto se hraje v neděli odpoledne. „Na první pohled roztomilá pohádka v sobě skrývá filosofický podtext, jenž je čtenáři jasnější s přibývajícím věkem. Proto je příběh vhodnou látkou pro děti i jejich rodiče“, popisuje Forest. V několika rolích zde hraje a zpívá Kamil Střihavka.


Srdečně vás zveme na tuto rockovou podívanou. Pokud chcete vyhrát dvě vstupenky na Malého prince 18. března 2018 od 15:00, odpovězte na následující otázku:

Jaké úlohy byly svěřeny v rámci Malého prince Irině Andreevě?

Odpovědi pište do komentářů na našem Facebooku pod tímto příspěvkem.