Soutěž

Soutěž o 2 vstupenky na Rock Meets Classic

UKONČENO

Rock Meets Classic je název pro kombinaci rockové show se symfonickým orchestrem, která nenabídne jen hudební soulad rockového a klasického žánru, ale i známá a uznávaná jména. Ten večer fanouškům zahraje superkapela, jež zde dlouho nevystupovala a vystupovat nebude. Jeden z vás však může být se svým doprovodem díky našemu VIP programu u toho! Držitelé VIP Rock&Pop karet si mohou zasoutěžit o 2 vstupenky na tento koncert. 

Již přes osm let je tato akce k vidění v různých koutech Evropy, České republice se však poštěstilo až nyní. 21. dubna do O2 areny přijede Leo Leoni a Nic Maeder ze švýcarské kapely Gotthard, John Helliwel z britských Supertramp  a jejich zpěvák Jesse Siebenberg, Eric Bazilian, hlavní zpěvák The Hooters, a Michael Sadler z kanadské skupiny Saga, jenž má za sebou úspěšné sólové koncertní turné.

Hlavním lákadlem Rock Meets Classic je však frontman a zakládající člen kapely Status Quo Francis Rossi. Ten do Prahy přijede představit největší hity svého domovského uskupení, jako jsou In The Army Now, Down Down nebo Rockin All Over The World v rámci speciálního setu Status Quo The Best Of.

Aktuální informace o akci můžete sledovat na oficiální facebookové události.

Chcete se této akce zúčastnit? Jeden z z držitelů VIP Rock&Pop karty vyhraje dvě vstupenky.

Otázka zní: Na jaký hudební nástroj hraje John Helliwell ze skupiny SuperTramp, který se představí v O2 aréně v rámci Rock Meets Classic?

Odpovědi nám pište na náš Facebook pod tímto příspěvkem. Výherce se bude muset prokázat číslem své VIP Rock&Pop karty.


Nejste v našem VIP programu? Podrobnosti najdete ZDE.